top of page

לקוחות ממליצים

מוטי ליברמן, צורית

לפני מספר חודשים רכשתי מוצר חשמלי ופניתי למנהל הסניף בבקשה להחזירו כי לא התאים לצרכי. מנהל הסניף סרב בתוקף וטען שהאריזה נפתחה. פניתי ל"שומרי הסב" ובהדרכתם ניגשתי שוב למנהל הסניף והסברתי לו את מהות החוק. מיד קבלתי את הזיכוי עבור המוצר. אלמלא "שומרי הסב" הייתי נשאר עם המכשיר. אני מודה ל"שומרי הסב" מכל הלב על העזרה וההכוונה. יש צדיקים ששומרים עלינו המבוגרים. בזכותכם חזרתי לחייך.

חנוך, קיבוץ יפעת

תודה רבה על העבודה המקצועית אשר עשיתם למעני.

כריסטין הרוש, חצור

תודה על הטיפול המסור והמהיר. ממליצה בחום רב, כריסטין.

אלברט הרוש, טבריה

השירות שקיבלתי מ"שומרי הסב" היה "10" ויותר מזה. פתחתם לי את העיניים וחסכתם לי המון. תודה על השירות הנפלא וכמובן אמליץ לחבריי.

שרה נדל, מורן

רציתי להודות לך על ההתייחסות שלך, על ההבנה והסבלנות. ראיתי כמה את מקצועית בעשייה, אוהבת אדם, ושאפשר לסמוך עליך. יודעת להקשיב ומוכנה לעזור למי שצריך. באהבה, שרה נדל.

יורם מחניימי, מורן

תודה רבה לך טל על ההתעסקות וההשקעה בבריאותנו בשלב הזה של חיינו. הדברים שאני כותב מבטאים את רגשות התודה וההערכה אשר אני חש כלפיך. אני מרגיש שהתנהגותך היא כנה ואמיתית ולעניות דעתי את יכולה להיות גאה מאד במסירות ובאהבה שאת משקיעה בפעולות הללו של תמיכה ועזרה לאנשים אשר נמצאים בשלב הזה של החיים בו הם זקוקים לתמיכה כזו. בזכות האנשים הטובים אשר עוזרים לנו להתמודד, אנו מצליחים למצוא את דרכנו גם בזקנתנו. מי יתן שעוד אנשים יקחו דוגמא ממך.

מגדה גרנות, מורן

מכירה את טל כבר מספר שנים בנוסח של שלום שלום מה שלומך? בחודשים האחרונים יצא לי הכבוד לעבוד איתה ומולה . גיליתי אישה מקסימה ,חכמה, אכפתית מאוד לרווחת אנשי הגיל השלישי ונהנתי מכל מפגש איתה. היא ישרה, הגונה, עם יושרה פנימית וקסם חיצוני. למרות פערי הגילים בינינו... מרגישה שרכשתי חברה ואשת אמון בטוב וברע .
תודה טל שאת קיימת בעולמי ומאחלת לך רק את הכי טוב ובהצלחה במה שאת ממש טובה - עזרה לנו המבוגרים .
תהיי ברוכה.

וויווי קפלי, אשת חינוך, שכניה – משגב

שמי וויווי קפלי ואני מתקרבת לגיל פנסיה. לאורך כל השנים האחרונות – נוצר אצלי הצורך להבין מה ממתין לי מעבר לפינה מבחינה פיננסית. היו לי חסכונות, קרנות נשכחות, היו לי המון שאלות לא פתורות לגבי הביטוח הפנסיוני שלי והתקשיתי לשאת בנטל של ביטוחי הבריאות. הקושי היה עד כדי כך גדול ששקלתי להפסיק את כל תשלומי ביטוחי הבריאות שלי וסיטואציה זו הכניסה אותי ללא מעט חרדות שמאפיינות את בנות ובני גילי.
ובשלב הזה פגשתי את טל שיין. טל, כמומחית בתחומה וכבת אדם חמה ותומכת מיד עזרה לי לעשות סדר. ממש צעדה איתי יד ביד עד הסדרת מצבי הכספי בכל מה שקשור לעתיד הכלכלי שלי.
הערפל הכבד שבו שהיתי התפוגג. התהליך היה מלווה בהמון סובלנות ואיכפתיות מצידה של טל. הרגשתי שלנגד עיניה אינו עומד גובה הפרמיה שאני משלמת לחברות הביטוח – אלא הצרכים והרצונות שלי בלבד.
בעזרת טל וצוות שומרי הסב, חסכתי לא מעט תשלומים חודשיים שהתבררו כמיותרים לחלוטין. העתיד הפיננסי שלי התבהר לנגד עיניי והיום אני מסתכלת אל עבר העתיד ברגיעה ובטחון גדולים יותר. והכסף שנחסך? – למי מאתנו אין מה לעשות אתו?!
אני רוצה להודות לטל ולצוותה על העזרה, האמפטיה והסובלנות וממליצה בחום לכל מי שרוצה להיות פנסיונר רגוע, לא מנוצל ועד כמה שאפשר מוגן מבחינה כספית לקראת הגיל השלישי.

סיון כרמי, מורן

טל טיפלה בעניין כלכלי שלנו במקצועיות ויסודיות ובעיקר עם המון סבלנות ונתנה לי טיפים להמשך.

מזל, כרמיאל

בת 74. אלמנה. עצמאית. אין לי בעיה עם טכנולוגיה אבל אין לי כוחות נפש להתמודד מול נציגי שירות ומכירה. פניתי לטל משומרי הסב והיא הצליחה לייצר לי חסכון של אלפי שקלים בשנה מול ספקיות התקשורת השונות. ברצוני להודות ולציין לשבח על הטיפול המסור, החם והאנושי לו זכיתי. על היחס האישי והמקצועי מלא באהבה ובתמיכה. תודה רבה לך טל.

bottom of page